Friday, June 14, 2024

Polska .pl

← Sidebar

Ktoś sfałszował dokumenty, użył moich danych no i podpisał się za mnie pod umową. Sprawa skomplikowana, no i niemiła dla mnie, szczególnie, że zaczęły przychodzić pisma z wezwaniami do zapłaty…

“Skąd u Ciebie takie nazwisko? I to na wschodzie Polski…” Słyszałem wielokrotnie to pytanie od ciekawskich. Po wielu latach znalazłem swoje korzenie.

Ludzie mówią, że nasz rząd nic nie robi. A w sejmie tych 460 mądrych panów nie robi nic poza dłubaniem w nosie, czytaniem gazet i pierdzeniem w te wygodne zielone fotele.

Kibice pasjonują się piłką nożną, kochają ten sport. Ale są też kibole, którzy podszywając się pod kibiców napierdalają się – bo lubią.
Podobnie jest z katolikami. Przykazanie miłości jest najważniejszym dogmatem wiary, a raczej powinno być. Ludzie stojący pod krzyżem są dla mnie katolami nie katolikami. To taka grupa fanatyków religijnych, którzy zapomnieli o tym co jest najważniejsze w religii.

Lipiec 2010 r. był kolejnym miesiącem, w którym odnotowano spadek liczby bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy oraz stopy bezrobocia w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Super! Cieszmy się. Skaczmy do góry. 11% bezrobocia świetny wynik, doganiamy czołowe kraje.

Ciało Lecha Kaczyńskiego ledwo ostygło a już w Polsce rozgłosu nabrał spór dotyczący pochówku. Jak zwykle gdzie dwóch polaków tam trzy zdania … Cały świat jest świadomy rangi katastrofy, która  miała miejsce ale niektórzy nasi rodacy niestety nie…

Dziś rano dostałem nieprawdopodobną informacje. Koleżanka przerażona zadzwoniła do mnie z informacją w którą ciężko było mi uwierzyć. ” Prezydent i jego żona … cała delegacja z ważnymi politykami zginała w katastrofie lotniczej”.
W ten poranek nie było chyba polaka, który by nie był mocno zaskoczony tym co się stało. Ten krótki wpis chciałbym poświęcić pamięci tych którzy w tej tragedii zginęli.

  Garść praktycznych informacji - Teneryfa (wyspy Kanaryjskie) na własną rękę. - Poszukiwacz przygód
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments