Sunday, June 23, 2024
HomeBez kategoriiPolska Nie tylko o podróżach

Polska Nie tylko o podróżach

Nagle budzę się w swoim domu, w swoim łóżku… Rozglądam się… I jeszcze na wpół przytomny zastanawiam się co ja tu robię… czy ta podróż to był jakiś sen? 😉 Czy ktoś mnie może uszczypnąć?

Podróże, Pół roku w podróży 4 komentarze By Ajs On 27 kwietnia 2017

Cudze chwalicie, swego nie znacie… brzmi popularne powiedzenie. To fakt- w Polsce mamy sporo miejsc, które warto zobaczyć, na dodatek są w zasięgu krótkiego weekendowego wyjazdu. Postaram się podpowiedzieć gdzie warto się wybrać. 

By Ajs On 13 listopada 2013

Mówią że Warszawa w Nocy jest ładniejsza od tej jaką można zobaczyć za dnia. Sami oceńcie. Kilka moich zdjęć…

By Ajs On 5 października 2013

Roztocze, nie mylić z roztoczami ( jak robią to niektórzy ludzie z zachodniej Polski) 😉 jest miejscem, które szczególnie gorąco i serdecznie chcę polecić ludziom żądnym turystycznych wrażeń.  Zapraszam  do krainy położonej między wyżyną Lubelską  a kotliną Sandomierską. W tym wpisie podpowiem Ci co zobaczyć…

By Ajs On 15 czerwca 2013

Gdyby dziś obcokrajowiec zapytał mnie, które Polskie miasto wybrać jako cel swojej podroży, zdecydowanie polecił bym Kraków! Skąd ten wybór? O tym będzie ten wpis.

By Ajs On 28 kwietnia 2013

Stolica naszego kraju nie należy do ulubionych miejsc Polaków. Nawet sami jej mieszkańcy czasem potrafią narzekać i marudzić na swoje miasto. Jednak jedno jest pewne- jeśli zamiast siedzieć na dupie chcesz spędzić tu ciekawie czas, to wybór masz ogromny! Warszawa da się lubić.

By Ajs On 28 kwietnia 2013

Wrocław- miasto 100 mostów. Postaram się opisać miejsca w tym mieście, które warto zobaczyć.   Wrocławski Rynek  Ratusz (na zdjęciu powyżej) wybudowany na środku Wrocławskiego rynku, jest okrążony zabytkowymi odrestaurowanymi kamienicami. W okolicach rynku znajduje się masa kawiarenek, pubów i klubów. Rynek, zarówno w letni…

  Poznałem fajnych Tajów - czyli wspólne jedzenie i picie z Tajami.Nie tylko o podróżach
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments