Monday, October 2, 2023
HomeBez kategoriiPodróże - Strona 3 z 5 - Podróżuj z AjsBlo.pl

Podróże – Strona 3 z 5 – Podróżuj z AjsBlo.pl

Mówią że Warszawa w Nocy jest ładniejsza od tej jaką można zobaczyć za dnia. Sami oceńcie. Kilka moich zdjęć…

Kilka ciekawostek z Czarnogóry… Na zdjęciu powyżej potrawa Czarnogórska nazwana ” Sen dziewicy”. Ciekawe skąd ta nazwa… W czarnogórskich klubach i dyskotekach nie ma zwyczaju tańczenia na parkiecie, czy nawet w parach. Ludzie przychodzą do głośnych dyskotek gdzie opierają się o wysokie stoliczki podrygując przy…

Przyszedł moment na długo wyczekiwany urlop. Odwiedziłem Czarnogórę. Kraj ciekawy, posiadający coś co może zachwycić… ale nie wszystkich.

Ciąg dalszy mojej przygody z Czarnogórą… Kotor Idąc za poradą znajomych wstaje wcześnie rano i udaje się na dworzec Czarnogórskiego odpowiednika PKS. Jest 7 rano a na dworze już zaczyna robić się gorąco. „Autobuska Stanica” -bo tak mówią tutaj na dworzec, miło mnie zaskakuje. Jest…

Roztocze, nie mylić z roztoczami ( jak robią to niektórzy ludzie z zachodniej Polski) jest miejscem, które szczególnie gorąco i serdecznie chcę polecić ludziom żądnym turystycznych wrażeń.  Zapraszam  do krainy położonej między wyżyną Lubelską  a kotliną Sandomierską.  

Plan był taki… w te wakacje moja noga stanie na najwyższym szczycie Polski- Rysach ( 2499 m. n.p.m. ) Przeczytaj jak rzeczywistość zweryfikowała moje plany i brutalnie sprowadziła mnie na ziemię.

  Pięcioma środkami lokomocji do Czeskiej Pragi. - Poszukiwacz przygód
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments