Sunday, June 23, 2024
HomeBez kategoriiPodróże - Strona 2 z 3 - Podróżuj z AjsBlo.pl

Podróże – Strona 2 z 3 – Podróżuj z AjsBlo.pl

Zapraszam na krótką ” przejażdżkę” po pięknej stolicy Francji.

Kilka ciekawostek z Czarnogóry… Na zdjęciu powyżej potrawa Czarnogórska nazwana ” Sen dziewicy”. Ciekawe skąd ta nazwa… W czarnogórskich klubach i dyskotekach nie ma zwyczaju tańczenia na parkiecie, czy nawet w parach. Ludzie przychodzą do głośnych dyskotek gdzie opierają się o wysokie stoliczki podrygując przy…

Przyszedł moment na długo wyczekiwany urlop. Odwiedziłem Czarnogórę. Kraj ciekawy, posiadający coś co może zachwycić… ale nie wszystkich.

Ciąg dalszy mojej przygody z Czarnogórą… Kotor Idąc za poradą znajomych wstaje wcześnie rano i udaje się na dworzec Czarnogórskiego odpowiednika PKS. Jest 7 rano a na dworze już zaczyna robić się gorąco. „Autobuska Stanica” -bo tak mówią tutaj na dworzec, miło mnie zaskakuje. Jest…

Roztocze, nie mylić z roztoczami ( jak robią to niektórzy ludzie z zachodniej Polski) jest miejscem, które szczególnie gorąco i serdecznie chcę polecić ludziom żądnym turystycznych wrażeń.  Zapraszam  do krainy położonej między wyżyną Lubelską  a kotliną Sandomierską.  

Gdyby dziś obcokrajowiec zapytał mnie, które Polskie miasto wybrać jako cel swojej podroży, zdecydowanie polecił bym Kraków! Skąd ten wybór? O tym będzie ten wpis.

  Budapeszt - [Galeria zdjęć]
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments