Saturday, September 30, 2023
HomeBez kategoriiSzybki internet w telefonie. Czyli opera mini 5.

Szybki internet w telefonie. Czyli opera mini 5.

Właśnie dziś w google news znalazłem informacje o tym, że transmisja danych na telefonach komórkowych w skali świata zaczęła przewyższać transmisje głosową. To znaczy że coraz więcej korzystamy z internetu w telefonie … I jest on nam coraz to bardziej przydatny poza domem. Jak więc ” ulepszyć nasz telefon ” by spełniał on tą funkcję lepiej.

Teraz pakiety danych można kupić u różnych operatorów coraz taniej. Telefony wyposażone w technologie szybkiego dostępu do internetu spisują się świetnie jako mobilne urządzonka do przeglądania internetu. Okazuje się, że można usprawnić i przyśpieszyć korzystanie ze stron internetowych na telefonach za sprawą prężnie rozwijającej się opery mini. Ostatnia 5 wersja tej przeglądarki dobrze obsługuje ekrany dotykowe, daje możliwość korzystania z zakładek, zapamiętywania haseł i do tego kompresuje obrazy co pozwala na zaoszczędzenie danych czerpanych z wykupionych pakietów. 

Gdziekolwiek jesteś możesz za pomocą opery mini zajrzeć na swoją ulubioną stronę internetowa, sprawdzić pocztę, porównywać ceny sklepowe z cenami na allegro, sprawdzić rozkład autobusów czy nawet aktualizować swoje serwisy internetowe. 

A teraz sam zobacz jak to działa : 

  Garść praktycznych informacji - Teneryfa (wyspy Kanaryjskie) na własną rękę. - Poszukiwacz przygód
Previous article
Next article
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments