Friday, March 1, 2024
HomeBez kategoriiPodróżuj z AjsBlo.pl

Podróżuj z AjsBlo.pl

Gdyby dziś obcokrajowiec zapytał mnie, które Polskie miasto wybrać jako cel swojej podroży, zdecydowanie polecił bym Kraków! Skąd ten wybór? O tym będzie ten wpis.

Zwiedzanie Rzymu zaczęliśmy od brudnej stacji kolejki miejskiej. Śmieci i pozamykane kible. I to są te całe Włochy? Zadaję sobie pytania w myślach. Wchodzimy do wagonu pełnego ludzi, później przesiadamy się do metra. Stacja metra stara, zaniedbana, brudna i jeszcze bardziej zatłoczona. Widzę kilka ładnych dziewczyn wyglądających…

„Włoszki” napisałem w cudzysłowie, ponieważ na ulicach jest tyle turystów, że ciężko określić z jakiego Państwa pochodzą spacerujący ludzie. Jedno jest pewne… Przechadzając się Włoskimi ulicami, można ukręcić sobie szyję Zapraszam do obejrzenia jeszcze ciepłej fotogalerii prosto z Włoch.

To bardzo zaskakujące, że nawet kilka dni wystarczy, by poczuć atmosferę panującą we Włoszech. W tym wpisie kilka słów o moich odczuciach z Rzymu.

Zamość – „Perła Renesansu”, „Padwa Północy”, „Miasto Arkad” – skąd te wymyślne nazwy? Zamość jest po prostu miastem wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju. Drogi gościu, czy byłeś kiedyś w Zamościu?  😉

Sauna jest świetnym miejscem na spędzenie wolnego czasu. Zwiększa wydolność organizmu, poprawia samopoczucie, pomaga usuwać toksyny z organizmu, hartuje, zwiększa odporność oraz pomaga w leczeniu np. lekkiego nadciśnienia. W saunie obowiązuje kilka zasad i zwyczajów, które warto i wypada przestrzegać.

  Wyszukiwałeś {search_term_string}Nie tylko o podróżach
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments