Saturday, September 30, 2023
HomeBez kategoriiJakie konto internetowe wybrać. Inteligo czy Mbank. - Poszukiwacz przygód

Jakie konto internetowe wybrać. Inteligo czy Mbank. – Poszukiwacz przygód

Po co przepłacać za tradycyjne konto w banku skoro internetowe jest wygodniejsze i tańsze… Tak samo myśli około 6 milionów Polaków, którzy korzystają z bankowości internetowej. Najpopularniejsze w Polsce są właściwie dwa banki oferujące dostęp do pieniędzy za pomocą internetu. Jestem klientem obydwu więc pokuszę się o małe porównanie.  

W Mbanku prowadzenie konta masz za free. W Inteligo płacisz 5 zł jeśli twoje średnie saldo miesięczne jest mniejsze niż 100 zł. Jeśli przekracza 100 zł za prowadzenie konta nie płacisz nic.

Karta w Mbanku jest darmowa – w Inteligo miesięcznie płacisz prawie 1 zł. Hym… 12 zł rocznie…. Może i nie dużo ale zawsze coś…

Przelewy w Mbanku są darmowe. Inteligo życzy sobie 99gr za przelew i to właśnie decyduje o tym, że powoli przestaje korzystać z tego banku. Kwota 0,99zł może wydawać się śmieszna ale jeśli wziąć pod uwagę to, że wykonuję około 10 przelewów miesięcznie np. płacąc za rachunki, opłaty, rzeczy kupione na allegro… itp, rocznie uzbiera się mi kwota  prawie 120 zł. Mało ?

Jeśli chodzi o bankomaty… Jest ich naprawdę wiele. W mniejszych miastach mogą być problemy ale za darmo pieniądze z Mbanku możesz wypłacać w BZ WBK, bankomatach Euronet , Cash for You i e Card.  W Inteligo możesz korzystać ze wszystkich bankomatów PKO SA. i PKO BP.

Podsumowując

Chyba nie muszę nikogo specjalnie zachęcać do oferty Mbanku bo każdy kto ceni sobie oszczędność pieniędzy już zapewne ma tam konto. Jestem klientem Inteligo od kilku lat i od miesiąca mam konto w Mbanku, muszę przyznać, że z tego drugiego jestem naprawdę zadowolony i zaskoczyli mnie pozytywnie swoją ofertą. Z przyjemnością zrobiłem im tu małą reklamę.

  Budowa stron www .pl
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments