Friday, June 14, 2024
HomeBez kategoriiJakie kobiety podobają się facetom.

Jakie kobiety podobają się facetom.

Możesz mieć figurę modelki, buzię jak z okładki magazynu, wyglądać niemalże idealnie ale facetów nudzić, jeśli nie będziesz miała jednej szalenie interesującej cechy charakteru. I chociaż pewnie myślicie, że będę tu prawił morały o inteligencji to chodzi mi o coś innego.

Facet może dziś co kilka metrów potknąć się i wybić sobie zęby oglądając się za dziewczyną odstawioną jak na wybory Miss Polonia. Kierowcom jeszcze nigdy nie było tak trudno , bo jak skupić się na prowadzeniu gdy po chodniku idzie dziewczyna z czymś co przypomina miniówkę i ma na sobie coś co zmienia definicję słowa ” dekolt”. Uroda stała się powszechna i uwierzcie mi dziś nie brakuje pięknych dziewczyn. Jednak w tej szaleńczej pogoni za byciem piękną i pożądaną, wystawianiem tyłków i cycków, kobiety zapominają o czymś co czyni je naprawdę wyjątkowymi. Wiem że facetom też można wiele zarzucić ale na litość boską! Gdy siedzicie te dwie godziny w łazience nakładając kolejną warstwę makijażu zapominacie o czymś co zwie się umiejętnością zaskakiwania. I chociaż to brzmi banalnie, każdy wartościowy, dojrzały facet przyzna wam, że kobieta, która potrafi pozytywnie zaskakiwać, jest pewna siebie, otwarta, ciepła, tryska humorem i pozytywną energią bije na głowę wszystkie nudne piękne damy, które poza wyglądem nie mają nic do zaoferowania. Kiedyś pewna dziewczyna wywołała ogromny szczery i szeroki uśmiech na mojej twarzy dzwoniąc do moich drzwi z niezapowiedzianą wizytą. Przejechała 50km żeby zrobić mi niespodziankę. Inna napisała list, którym totalnie mnie zaskoczyła. I wiecie co? Współczuję wszystkim facetom, których dziewczyny myślą że kobiecość polega tylko na wyglądaniu i byciu dobrą w łóżku. Nie dziewczyny, nie tędy droga. Jeśli nie będziecie mieć pasji, skrywać w sobie jakiejś tajemnicy, czymś zaskakiwać wasi mężczyźni będą się wami nudzić i rozglądać za kimś innym. Możecie myśleć, że pieprzę głupoty ale zróbcie test- wymyślcie coś oryginalnego i zaskoczcie swojego faceta. Wtedy przekonacie się, że to co mówię ma sens. Najtrwalsze związki to te, w których dwoje ludzi ciągle wzajemnie się czymś zaskakuje.

  Większe spalanie samochodu - zmień kable i świece zapłonowe. .pl

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się jakie kobiety podobają się facetom , to odpowiedź zawarta jest w tym wpisie. Tak jak dbasz o urodę , dbaj też o osobowość. Ktoś kiedyś powiedział – bądź chociaż trochę fajniejsza od niego a on nawet nie pomyśli żeby Cię zostawić. Zdecydowanie miał rację!
Pozdrawiam wszystkie pomysłowe dziewczyny- jest was bardzo mało, uwielbiam was i proszę nie zmieniajcie się.

A co Tobie się podoba w kobietach? Wyraź swoje zdanie w komentarzach pod wpisem.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments